Недорогий ремонт телефонів і планшетів у Харкові та області цікавить кожного користувача, який зіткнувся з несправністю свого гаджета.

Ціни на деякі види ремонту:

Якщо Вашої проблеми не має в переліку, просто натисніть кнопку “Отримати консультацію” , чи зв’яжіться з нами будь яким зручним методом.
  ВИД РОБІТ ЦІНА, ГРН.
Діагностика Безкоштовно
power Заміна дисплею від 600
Заміна тачскрину від 600
Заміна роз’єму заряду від 380
Заміна акумулятора від 350
Заміна динаміків від 500
Ремонт після залиття від 600
Заміна ПЗ від 800
Ремонт ланцюгів живлення від 1000
Інші роботи Договірна
Типові несправності та способи усунення

Звернувшись до сервісного центру In Service, ви можете бути впевнені, що вам не доведеться купувати нову дорогу техніку.

Ми цінуємо свою репутацію та завжди надаємо гарантію на ремонтні роботи від 1 до 12 місяців.

Зателефонуйте до нашого сервісного центру, і ми врятуємо ваш девайс, зберігши всі дані на пристрої

Ремонт телефонів та планшетів у Харкові: як обрати надійний сервіс Inservice

Чи не ставали ви колись у такій ситуації, коли ваш улюблений смартфон або планшет некоректно працюють? Може, екран накрили розриви, або зламалася кнопка блокування? Коли таке трапляється, найкраще рішення – звернутися до професіоналів, які швидко та якісно відремонтують ваш пристрій. Існує багато сервісних центрів, але я хочу розповісти вам про надійний та досвідчений сервіс Inservice у Харкові.

Найважливіші переваги обрати сервіс Inservice у Харкові:

1. Великий досвід роботи та професіоналізм.

Коли станеться поломка вашого телефону чи планшету, ви хочете бути впевнені, що ваша техніка знаходиться у надійних руках. В сервісному центрі Inservice ви можете бути впевнені, що ваш пристрій віддаєте у руки досвідчених фахівців, з великим досвідом роботи та професіоналізмом. Тут знають все про телефони та планшети, і зможуть вирішити будь-яку проблему.

2. Швидкий та ефективний сервіс.

Кожному з нас вкрай важливо, щоб ремонт техніки проводився оперативно. У цьому плані сервіс Inservice має свої переваги. Сервісні центри у Харкові здатні провести ремонт вашого пристрою в найкоротші терміни. Ваш телефон чи планшет не втратиться на довгі тижні, і вам не доведеться відмовлятися від комунікації або розваг.

3. Конкурентні ціни та гарантія якості.

Ремонт електронної техніки не завжди є недорогим задоволенням, але сервіс Inservice пропонує розумні ціни за свої послуги. Вартість ремонту не вплине на ваш гаманець занадто сильно. Крім того, сервісні центри Inservice надають гарантію на виконані роботи, таким чином, ви можете бути впевнені, що ваші гроші витрачено на якісний ремонт.

Етапи обслуговування в сервісі Inservice:

Етап 1: Консультація та діагностика.

Першим кроком у ремонті вашого телефону або планшету у сервісі Inservice є візит до них та консультація з фахівцем. Вам потрібно розповісти про проблему, яка вас турбує. Після цього, фахівець проведе діагностику вашого пристрою, щоб визначити причину поломки та оцінити необхідний обсяг ремонтних робіт.

Етап 2: Ремонт та заміна деталей.

Після діагностики і отримання згоди від вас, щодо необхідного обсягу ремонту, фахівці Inservice приступають до роботи. Вони виконують ремонт вашого пристрою, ретельно заміняючи пошкоджені деталі та здійснюючи необхідні налаштування.

Етап 3: Перевірка та контрольна діагностика.

Коли ремонт виконаний, фахівці Inservice перевірять роботу вашого телефону або планшету, щоб упевнитися, що він відновив свою функціональність та якість. Після цього, ви отримаєте свій пристрій назад, готовий до подальшого використання.

Навіщо варто обирати сервіс Inservice для ремонту в Харкові?

Коли ваш пристрій потребує ремонту, важливо вибрати сервіс, який вам довіряєте. Ви можете бути впевнені, що якщо ви оберете сервіс Inservice у Харкові, то отримаєте професійну та якісну допомогу. Тут досвідчені фахівці швидко та ефективно відремонтують ваш пристрій, а ви зможете знову насолоджуватися його функціоналом.

Таким чином, якщо вам потрібен ремонт телефона або планшета у Харкові, я раджу звернутися до сервісу Inservice. Завдяки їхньому досвіду, ефективності та професіоналізму ви отримаєте високоякісний ремонт і зможете продовжувати користуватися своїм пристроєм довше!

Отримати консультацію
  • Кваліфіковані інженери
  • Безкоштовна діагностика
  • Виїзд на будинок чи офіс
  • Працюємо без вихідних
  • Свій склад запчастин
  • Конфіденційність даних
  • Послуга «Кур’єр»
  • Гарантія до 12 місяців
На моєму планшеті – самсунг, розбився дисплей. Потрібен був терміновий та якісний ремонт, тому що користуюсь планшетом по роботі. Майстер після огляду назвав термін заміни дисплея та вартість ремонту. Мене все влаштувало. Майстер досвідчений, справляє гарне враження, видав чек та гарантію. Зробили вчасно і навіть була доставка кур'єром після ремонту. Рекомендую всім цю компанію.
xDmdh7eavrM

Марія

відгук на Google
Спасибі, що взяли і полагодили кондиціонер після помилки іншого сервісу, ще й за нормальною ціною. Обов'язково звернуся до вас ще!
SV

Василь

відгук на Google

 

Не знайшли свою поломку?

Наші спеціалісти безкоштовно вас проконсультують і дадуть відповіді на всі запитання
по телефону +38 (067) 652 60 04 або

013