Ремонт та обслуговування генераторів

Терміновий ремонт | Безкоштовна діагностика | Гарантія

In Service це швидкий та якісний ремонт та обслуговування генераторів різних виробників та типів у Харкові та області.

Ми пропонуємо цілу низку професійних послуг з ремонту та обслуговування генераторів усіх виробників.

Ремонт генераторів: види агрегатів, типові поломки та їх усунення, гарантійне обслуговування

У нашому сервісному центрі ми надаємо професійні послуги з ремонту та обслуговування генераторів різних типів. Незалежно від того, чи ваш генератор є бензиновим, дизельним або інверторним, наші досвідчені фахівці готові допомогти вам в усуненні будь-яких несправностей.

Перед тим, як розпочати ремонт, ми проводимо якісну діагностику генератора, щоб точно визначити причину поломки. Наші майстри мають глибокі знання в галузі технічного обслуговування і мають величезний досвід роботи з різними моделями генераторів.

Ми готові ремонтувати як бензинові, так і дизельні генератори. Завдяки використанню сучасного обладнання та якісних запасних частин, ми гарантуємо якість та надійність робіт, що проводяться.

Однією з наших послуг є гарантійне обслуговування генераторів. Ми виконуємо його відповідно до високих стандартів якості та використання оригінальних запчастин. В результаті ваш генератор буде працювати на максимальній продуктивності і служити вам довгий час.

Щоб визначити несправності генератора, слід звернути увагу на такі ознаки як відсутність запуску, нестабільна робота, низька напруга, несправність автоматичного перемикання та інші. Якщо ви помітили подібні проблеми, наш сервісний центр готовий допомогти вам у їх усуненні.

Наші фахівці мають великі знання і досвід роботи з генераторами різних марок і моделей. Ми з упевненістю ремонтуємо усі відомі бренди генераторів.

Якщо ви шукаєте професійний сервісний центр, який надасть вам якісні послуги з ремонту та обслуговування генераторів, зверніться до нас. Ми гарантуємо високу якість роботи, доступні ціни та якісне обслуговування.

Наш сервісний центр знаходиться у Харкові, проте ми готові надати свої послуги в інших містах України. З нами ви отримаєте якісний та професійний ремонт генераторів за доступною ціною.

Зробіть правильний вибір та довірте ремонт свого генератора досвідченим спеціалістам нашого сервісного центру. Ми гарантуємо якість, надійність та оперативність проведених робіт.

Ціни на деякі види ремонту:

Якщо Вашої проблеми не має в переліку, просто натисніть кнопку “Отримати консультацію” , чи зв’яжіться з нами будь яким зручним методом.
  ВИД РОБІТ ЦІНА, ГРН.
Діагносика бензинових, дизельних та інверторних генераторів від 300
power Технічне обслуговування генераторів від 500
Ремонт механічної частини від 700
Ремонт електронної частини від 500
Ремонт паливної частини від 700
Інші роботи Договірна

Звернувшись до сервісного центру In Service, ви можете бути впевнені, що вам не доведеться купувати нову дорогу техніку.

Ми цінуємо свою репутацію та завжди надаємо гарантію на ремонтні роботи від 1 до 12 місяців.

Зателефонуйте до нашого сервісного центру, і ми врятуємо ваш девайс.

Отримати консультацію
  • Кваліфіковані інженери
  • Безкоштовна діагностика
  • Виїзд на будинок чи офіс
  • Працюємо без вихідних
  • Свій склад запчастин
  • Конфіденційність даних
  • Послуга «Кур’єр»
  • Гарантія до 12 місяців
На моєму планшеті – самсунг, розбився дисплей. Потрібен був терміновий та якісний ремонт, тому що користуюсь планшетом по роботі. Майстер після огляду назвав термін заміни дисплея та вартість ремонту. Мене все влаштувало. Майстер досвідчений, справляє гарне враження, видав чек та гарантію. Зробили вчасно і навіть була доставка кур'єром після ремонту. Рекомендую всім цю компанію.
xDmdh7eavrM

Марія

відгук на Google
Спасибі, що взяли і полагодили кондиціонер після помилки іншого сервісу, ще й за нормальною ціною. Обов'язково звернуся до вас ще!
SV

Василь

відгук на Google

 

 

 

Не знайшли свою поломку?

Наші спеціалісти безкоштовно вас проконсультують і дадуть відповіді на всі запитання
по телефону +38 (067) 652 60 04 або

013